مازندرانی ها مسابقات " اسپـوکس " قهـرمانی جام رمضان خود را در دوبخش مردان و زنان برگزار کردند.

تاریخ ارسال : 1396/04/01     زمان ارسال: 12:22:02 تعداد بازدید: 142

براساس اعلام تقویم ورزشـی انجمن اسپوکس مبنی بر برگزاری مسابقات جام رمضان در استانهای تحت پوشش، کمیته اسپوکس مازندران باهمکاری هیات انجمنهای ورزشـی و اداره ورزش و جوانان استان مازندران مسابقات استانـی اسپوکس " جام رمضان خود را در دو بخش مردان و زنان " در شهرستان آمل برگزار گردید.

مازندرانی ها مسابقات

مازندرانی ها مسابقات " اسپـوکس "  قهـرمانی جام رمضان خود را در دوبخش مردان و زنان برگزار کردند.

براساس اعلام  تقویم ورزشـی انجمن اسپوکس مبنی بر برگزاری مسابقات جام رمضان در استانهای تحت پوشش، کمیته اسپوکس مازندران باهمکاری هیات انجمنهای ورزشـی و اداره ورزش و جوانان استان مازندران مسابقات استانـی اسپوکس " جام رمضان خود را در دو بخش مردان و زنان " در شهرستان آمل برگزار گردید.

مسابقات زنان روز دوشنبه 29 خرداد و مسابقات مردان روز چهارشنبه 31 خرداد 96 با حضور مسئولین ورزشی استان در شهرستان آمل برگزار گردید و نتایج ذیل بدست آمد

 


  
نتایج انفرادی مسابقات بانوان :


 
رده سنی نوجوانان:
نفر اول: زهرا خانتبار
نفردوم: کوثر برزگر
نفرسوم: طهورا جعفرزاده
رده سنی جوانان :
نفر اول: نرگس یوسفی
نفر دوم: مبینا عباسی
نفرسوم: فاطمه زهرا علیزاده
بزرگسالان...
نفر اول:بهناز یوسفی
نفر دوم:سمانه صفرپور
نفر سوم:هدیه سلیمانی 
پیشکسوتان...
نفراول:مریم کلیج
نفردوم:حمیده گلزاده
نفرسوم:زهرا فرسوی

نتایج انفرادی مسابقات مردان :


نتایج انفرادی رده سنی خردسالان
مقام اول ..علی اصغر صادقی
مقام دوم.امیر علی محمدیان
مقام سوم..مهدی حسینی
نتایج انفرادی رده سنی نونهالان
مقام اول ..ابوالفضل حسینی
دوم..امیررضا فرامرزی
سوم امیر محمد علی زاده
نتایج انفرادی رده سنی نوجوانان
مقام اول..امیر دهقان
دوم..محمد سلیمانی..
سوم..امیر حسین جعفری
نتایج انفرادی رده سنی جوانان
مقام اول..رضوان صابر
دوم..علی صابر..
سوم رضا اذرنیوش

نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان
مقام اول..امیررضا جعفرزاده
دوم..محمد احمدی
سوم..محمد رشیدی..


نتایج تیمی

 

نتایج تیمی زنان :  تیم آمل مقام اول   - تیم فریدونکنار مقام دوم  و تیم دابو مقام سوم

نتایج تیمی مردان :  تیم دابودشت با 2 طلا ، 3 نقره ،3 برنز - تیم آمل با 2 مدال طلا ، 2نقره و 1 برنز و تیم فریدونکنار با 1 مدال یک طلا و 1 برنز به ترتیب مقام اول تا سوم رقابتهای فوق را به خود اختصاص دادند.